Kreisā mala
Labā mala
LMA notiks 79. Karnevāls R'O'SOLS
Šogad Karnevāls norisināsies 17. februārī un atgriezīsies pie tā pirmsākumiem 30. gados, kad karnevāli bija paredzēti tikai studentiem un pāris draugiem ar ielūgumiem. Uz karnevāla galvenās skatuves uzstāsies "Inokentijs Mārpls", "Double Faced Eels", "Franco Franco", "Deeper Upper", "The Coco'nuts", "The Black Pockets" un MNTHA jaunais projekts "Crime Sea". Biļešu pārdošana tiks uzsākta 6. februārī LMA 1. stāva vestibilā.
Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja realizēt savas radošākās ieceres un fantāzijas, jo pamatlikums labam rasolam ir tā sastāvdaļu daudzveidība. Tēma izvēlēta godinot laika periodu, kad Karnevāla tēma nebija noteicošais tērpu izveidē. R'O'SOLS priecēs ar plašu aktivitāšu klāstu – tējas ceremonijām, perfomancēm, kino programmu un folkmūzikas zāli. Pilna programma tiks izziņota pilnībā pasākuma oficiālajā Facebook lapā. Par Karnevāla vizuālo identitāti šogad ir parūpējusies LMA Vizuālās komunikācijas apakšnozares absolvente Sabīne Moore.

79. Karnevāls top LMA Studentu Padomei sadarbojoties ar pasākumu aģentūru "Pieaugušie bērni". Kā ierasts, daļa no Karnevāla nakts burvības ir īpaši pasākumam un tēmai veidotas dekorācijas un mākslas objekti, par kuru tapšanu jau laikus rūpējas gan LMA studenti, gan kolēģi no citām Latvijas mākslas skolām, kā arī Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma.

Karnevāls durvis vērs 2017. gada 17. februārī plkst. 21.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. Pirmos pasākuma viesus sagaida īpašais "Ezītis miglā" gatavotais rasols. No 21:30 Akadēmijas ēkā skanēs dzīvā mūzika. Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma un pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinošie dokumenti. Biļetes uz Karnevālu varēs iegādāties tikai LMA 1. stāva vestibilā un to cena iepriekšpārdošanā būs 10 EUR. Katrs akadēmijas students vai absolvents, uzrādot studenta apliecību vai diplomu, varēs  iegādāties vairākas biļetes sev un saviem draugiem. Precīzs info par biļešu pārdošanas laikiem tiks publicēts Karnevāla Facebook lapā. Šī gada karnevāla oficiālais tēmturis ir #lmarosols.

Karnevāla norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā.

Aicinām sekot līdzi karnevāla jaunumiem:
facebook.com/karnevals/
twitter.com/karnevals
www.lma.lv

Komentāri
aha [ 02:49 21.02.2017. jā ]
wow, ir komentāri. tas, ka regulāri taisu komerciāla rakstura grafisko dizainu, nenozīmē, ka to darīšu vienmēr, seviški, kad var atļauties darīt citādi - piemēram ar šķērēm griezt arā no līmplēves. fantastiski ir tas, ka cilvēkiem ir viedoklis par tā nepieņemamību *thumbs up*
tas ir mākslas akadēmijas karnevāls, mīlīši, nevis žurnāla vāks, festivāls, vai komerciāla rakstura pasākuma plakāts.
zebris [ 20:01 14.02.2017. ]
Plakātam nav ne vainas. Vienīgi daltoņiķi varētu nesaprast sarkanās un zaļās krāsas ne/esamību. Datz all, folks!
Mart [ 18:48 11.02.2017. suuuuna [at] gmail.com ]
Domas dalās. Biju dzirdējusi tikai tās labakās emocijas un komentārus par plakātu, bet redz nepatika laikam lielāks stimuls parvarēt slinkumu rakstīt komentārus...
Sabīne Moore, neņem galvā, ir izdevies reti skaists un efektīgs plakāts!!! Tik daudzi par to sajūsminās! Un drukatā veidā plakātā un uz biļetēm vnk bauda skatīties. Paldies autorei!
Akmens [ 17:28 29.01.2017. ]
Vienkārši kāpēc? Varbūt worda varianti būtu labāki...
akronīms [ 18:59 28.01.2017. nigga111 [at] inbox.lv ]
Kura zīdītāja murgs tas ir? Es runāju par plakātu...
antons [ 14:38 28.01.2017. antons [at] antons.com ]
briesmīgs plakāts. ļoti skumji