Kreisā mala
Labā mala
Kultūras pastaiga Nr. 5
2011. gada 4. novembrī noritēja trīs Latvijas mākslas augstskolu pieteiktā akcija „Kultūras pastaiga Nr. 5". Protesta pastaigā, kas sākās pie Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) un gar Raiņa pieminekli virzījās uz Ministru kabinetu, piedalījās visu valsts augstskolu studenti, aicinot valdību nesamazināt budžetu augstākās izglītības iestādēm.
Latvijas Mākslas akadēmijā ar akcijas vadītājiem tikās arī kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.

Paldies visiem studentiem, pasniedzējiem un citiem atbalstītājiem, kuri piedalījās protesta akcijā "Kultūras pastaiga Nr. 5" par budžeta saglabāšanu augstākajai izglītībai. Mūsu bija daudz, un mēs esam spēks! Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis apliecina, ka augstākās izglītības finansējums ir drošībā.
Komentāri
Līga [ 09:36 10.11.2011. ]
LU protams, ka labāk raksta papīrus. Bet vai gribat tur mācīties?
es [ 23:43 05.11.2011. ]
Ko nu, Jāni, gaudies šai brīdī par kaut kādu nenozīmīgu pagātnes pārskatu.Rīkoties vajag šobrīd, un studenti to pierāda!
Jānis [ 11:07 04.11.2011. ]
No vienas puses studenti tiek aicināti nesamazināt LMA budžetu, no otras puses jau esošie LMA (atšķirībā no LU) nav nodevusi publiskam apskatam savu budžeta izlietojumu "2010 gada pārskatu". Par uzstādītajiem mērķiem, to realizāciju un kvalitātes kritērijiem un kontroli laikam vispār labāk neprasīt. Bēdīgi…