Kreisā mala
Labā mala
Projekts Nr. R030 BaltSe@nioR
Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta Nr. R030 BaltSe@nioR (Inovatīvi risinājumi BJR uzņēmumu atbalstam produktu ražošanai senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai un drošības nodrošināšanai mājas apstākļos) mērķis ir rekomendāciju sagatave uzņēmējiem, kuru uzdevums būs jaunu produktu izveide vai arī esošo sistēmu uzlabošana galvenajai mērķa grupai - nākotnes senioriem. Projekts radīts ar pārliecību, ka jaunā senioru paaudze pēc desmit gadiem būs atšķirīga no pašreizējiem senioriem.

Projekta norises laiks: 01.05.2016. līdz 30.04.2019.

Projekta vadošais partneris: Poznaņas Dabaszinātņu universitāte

Projekta partneri:
Latvijas Mākslas akadēmija, LMA (Latvija)
UMT Attīstības centrs (Dānija)
Ukmerges reģiona pašvaldības administrācija (Lietuva)
Tallinas Tehnoloģiju universitāte (Igaunija)
Ziemeļnorvēģijas Universitātes slimnīca (Norvēģija)
Minhenes Tehniskā universitāte (Vācija)
Skovdes Universitāte (Zviedrija)
Hanzas Parlaments (Vācija)
Satakunta Lietišķo zinātņu universitāte (Somija)

Projekta asociētie partneri:
Brīvā Hanzas pilsēta Hamburga (Vācija)
Tibro pašvaldības biznesa nodaļa un mēbeļu klāsteris (Zviedrija)
SIA Rīgas Krēslu fabrika (Latvija)
Juha Lehto arhitektu birojs (Somija)


Lasīt vairāk ...
LMA jūnija vidū notika radošā darbnīca "Informatīvais dizains industrijām" (0 komentāri)
Latvijas Mākslas akadēmijas īstenotā Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta Nr. R030 BaltSe@nioR (Inovatīvi risinājumi BJR uzņēmumu atbalstam produktu ražošanai senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai un drošības nodrošināšanai mājas apstākļos) ietvaros no 13. līdz 16. jūnijam LMA Dizaina nodaļā notika radošā darbnīca "Informatīvais dizains industrijām", kuru vadīja austriešu informācijas dizaina, dizaina domāšanas un dizaina menedžmenta eksperts Martins Foslaitners (Martin Foessleitner). Viņam asistēja un darbnīcu vadīt palīdzēja LMA Dizaina nodaļas asociētās profesores Inga Kundziņa un Barbara Ābele, kā arī docente Maija Rozenfelde.
Lasīt vairāk ...
No 7. līdz 10. novembrim LMA notiks projekta BaltSe@nioR radošās darbnīcas
Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļa piedalās Baltijas jūras reģiona Interreg programmas projektā BaltSe@nioR. Trīs gadus ilgstošā BaltSe@nioR projekta mērķis ir rekomendāciju sagatave uzņēmējiem, kuru uzdevums būs jaunu produktu izveide vai arī esošo sistēmu uzlabošana galvenajai mērķa grupai - nākotnes senioriem. Projekts radīts ar pārliecību, ka jaunā senioru paaudze pēc desmit gadiem būs atšķirīga no pašreizējiem senioriem.


Lasīt vairāk ...